6. Pivní festival Řevnice

Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad, Řevnice http://www.pivnifestivalrevnice.cz/

Pivní festival Řevnice v rámci šestého ročníku nabídne osvědčené značky po boku naprostých nováčků. Novinkou akce, která se koná 28. května na náměstí v Řevnicích, bude stánek pořádající řevnické osvěžovny Františkovy lázně.

Bad Flash, Čestmír, Řeporyje, Strašák, Trilobit, Všerad a domácí Řevnice už patří ke stálicím řevnické akce. Vrací se oblíbený pivovar Hostomice, zatímco mezi nováčky se představí Hákův pivovar z Mlékojed, radotínský Horymír, dále Kamenice nad Lipou, Muflon, Radouš a The Barn a také pivovar Vagabund.

Františkovy lázně pak ve svém stánku nabídnou všechno, co by festivalovým hostům mohlo chybět, totiž přehlídku piv, která jsou v osvěžovně při prvním nástupišti řevnického nádraží povětšinou k mání. Návštěvníci se tak mohou těšit třeba na Matušku z Broum, Zlatou krávu z Nepomuka, ale i na velmi speciálního Prďáka z Pasek nad Jizerou. Františkův stánek bude rovněž prodávat raritní festivalové suvenýry.

Nebude chybět občerstvení z černošické Bollety a od domácích řezníků, akce se samozřejmě zúčastní řevnické restaurace a místní pivovar opět nabídne komentované prohlídky se sládkem. O hudební doprovod se postará osvědčená domácí kapela Los Fotros. V jednání jsou opět oblíbené dětské atrakce firmy Utukutu.

Festival, který se koná díky již tradiční podpoře města Řevnice, začíná poslední květnovou sobotu v 11:00 hodin. Konec je plánován tradičně na sedmou hodinu večerní (ale znáte to…).

Pivní festival Řevnice pošesté, nově s Horymírem, Muflonem či Hákovým pivovarem

Program

  • Začátek akce v 11:00
  • u vchodu Vás budou vítat domovarníci a nabídnou uvítací drink – pozor, přijďte včas, vítat boudou jen než jim dojdou zásoby pak se bude za občasné hudební produkce především točit pivo, na grilu pojedou steaky a klobásy, k tomu nějaké ty sýry…
  • Předpokládaný konec v 19:00, ale kdo ví… u piva je přece líp než na světě!

Pivovary

Kamenice nad Lipou

náměstí Československé armády 2, Kamenice nad Lipou

Zámecký dvůr Všeradice

Všeradice 1, Všeradice

Čestmír

Sídliště BSS 1335/8, 25001 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Bad Flash

Jugoslávských partyzánů 20, Praha

Pivovar Kunratice

Vídeňská 405, Praha 4 - Kunratice

Hostomice

Pivovarská 214, Hostomice

Trilobit

U Libeňského pivovaru 1499, Praha

Řeporyje

K Tržišti 14, Praha

Strašák

Palackého 31, 271 01, Nové Strašecí

Radouš

Druztová 50, 330 07, Druztová

Řevnice

Pod Lipami 71, Řevnice

Hákův parní pivovar

Mlékojedy 84, 41201, Mlékojedy

The Barn Beer co.

Druztová 50, 330 07, Druztová

Horymír

Horymírovo náměstí 1416/9, 153 00, Praha-Radotín

Vagabund

Klášterní 249/2, 470 01, Česká Lípa
28 květen