Americký pivovar uvařil pivo na počest české hokejové hvězdy

Narragansett Beer, americký pivovar sídlící ve městě Providence ve státě Rhode Island, nedávno představil limitovanou edici piva na počest české hokejové hvězdy Davida Pastrňáka. Pivo s názvem Pasta Sauce Pale Ale bylo uvařeno z českého a amerického chmele a bude dodáváno do obchodů s alkoholem na Rhode Islandu a v jihovýchodním Massachusetts od tohoto pondělí. Tento krok přichází jako gratulace Boston Bruins k vynikající sezóně a prodloužení smlouvy s Davidem Pastrňákem na dalších osm let. Narragansett Beer je známý svou spoluprací s místními podniky a organizacemi, což zahrnuje i spolupráci s hvězdami ze světa sportu a zábavy.

Narragansett Beer je americký pivovar, který byl založen v roce 1890 a byl velmi populární v období po druhé světové válce, kdy se stal jedním z nejpopulárnějších piv v regionu Nové Anglie. V roce 2005 byl pivovar opět spuštěn po několika desetiletích nečinnosti a nyní se zaměřuje na výrobu klasických stylů piva, včetně světlého ležáku, IPA, pšeničného piva a stoutu. Narragansett Beer se také vyznačuje tím, že spolupracuje s mnoha místními podniky a organizacemi, jako jsou například farmy nebo kulturní instituce, aby podporoval místní komunitu. Narragansett Beer se stal známým díky svému propagačnímu sloganu "Hi Neighbor, Have a 'Gansett!" a ikonickému logu zobrazujícímu Indiány kmene Narragansett, kteří byli tradičními obyvateli oblasti, kde se pivovar nachází.

Facebooková stránka pivovaru je po ohlášení této pivní limitky plná reakcí a žádostí stovek fanoušků Davida Pastrňáka včetně těch českých kde je možné pivo získat a zda je možné nechat si ho poslat do ČR. Můžete se tedy přidat a zkusit své štěstí.

Ondřej Hampl

Související novinky