Česko podruhé hledá svého BeerMastera. Odstartovala druhá řada pivní reality show

Ve středu 4. října odstartovala již druhá řada BeerMastera, jediné pivní reality show v České republice, která vznikla ve spolupráci s hlavním partnerem pořadu Budějovickým Budvarem. Diváci se mohou těšit na 12 dílů nové série, která opět slibuje skvělou podívanou.

Ze stovek přihlášených vybrali tvůrci 20 nejzajímavějších soutěžících, kteří se mezi sebou poperou o titul pivního mistra i šanci uvést vlastní pivo na trh české kraftové pivní scény. Během 12 dílů nové série BeerMastera na ně však čekají náročné úkoly, při kterých budou muset prokázat svou všestrannost v oblasti pivovarnictví, výčepu i gastronomického provozu. Do samotného finále pak postoupí dva nejlepší.

„BeerMaster už není jen reality show o vaření piva a kraftové pivní scéně, je to náročná talentová soutěž založená na prokázání schopností, které jsou nezbytné k provozu hospody či celého minipivovaru,“ podotýká jeden ze dvou porotců Luboš Kastner, který spolu s létajícím sládkem Budějovického Budvaru Alešem Dvořákem rozhoduje o tom, kdo se stane příštím BeerMasterem.

„Měl jsem radost z pozitivního diváckého ohlasu loňské řady a jsem rád, že u toho mohu být i letos. Příjemně mě překvapilo, že se našlo tolik lidí, kteří neberou pivo jenom jako jednu z komodit, ale jeho rozmanitost je baví, sami se vzdělávají a jsou kvůli tomu ochotni jít s „kůží na trh“. Letos jsme si stanovili za cíl vybrat jako BeerMastera člověka, který se nejenom bezvadně orientuje v pivním světě, ale umí pivo také uvařit. To bereme jako základní nezbytnost. Věřím, že vzbudíme zájem o pivní svět i mezi lidmi, kterým pivo dosud nic neříkalo a nic o něm nevěděli. V Budvaru se snažíme k pivu přilákat co nejvíce lidí, vzbudit v nich opravdový zájem. Protože pivní svět už dávno není nudný a rozhodně má co nabídnout,” dodává Aleš Dvořák.

Novou řadu BeerMastera budou mít diváci možnost sledovat každou středu od 21:40 na televizní stanici Nova Action, v předstihu na VOYO a dále pak také na stránkách projektu BeerMaster.cz ze skupiny Fameplay. S časovým odstupem bude pořad k dispozici také na sociálních sítích a volně dostupných videoplatformách.

Na 1. díl letošní série se můžete podívat zde:

 

Zdroj: tisková zpráva 

Budějovický Budvar

Karolíny Světlé 512/4, České Budějovice