MEMORIÁL VLADIMÍRA ČERNOHORSKÉHO - etapový běh z pivovaru do pivovaru

Rýznerova 19, 252 62 Únětice https://www.facebook.com/groups/behamespivovarem

V sobotu 6. srpna se uskuteční 6. ročník Memoriálu Vladimíra Černohorského. Původně běžecký závod se nám posunul do společenské vyjížďky z pivovaru do pivovaru.
Vyrážíme na kole v sobotu v 10:00 z Únětic, přes pivovar Trilobit, Dolní Počernice do Černokosteleckého pivovaru. Akce je určena pro milovníky piva, sportu nebo žen, tak jak to měl Vladimír rád.

Vážení športovci, chtěli bychom Vás pozvat na 6. ročník štafetového společenské běhu z pivovaru Únětického do Kostelce nad Černými lesy, který se bude konat v sobotu 6/8. Jedná se o čtyři úseky a stanoviště budou v Babicích, Pivovaru Dolních Počernicích a Pivovaru Trilobit. Nejedná se o měření závod, tak si můžete vybrat etapy dle libosti. Start následující etapy je po doběhnutí všech z předchozí etapy. Přesto se ale vítězství počítá. 

Start je v 10:00 v Únětickém pivovaru

1. etapa: Únětický pivovar -  Pivovar Trilobit - 14 km

2. etapa: Pivovar Trilobit - Pivovar Dolní Počernice - 10 km

3. etapa: Pivovar Dolní Počernice - Babice - 16  km

4. etapa: Babice - Černokostelecký pivovar - 14 km

Není důležité zvítězit, ale udělat si pořádnou žízeň. Běh se pořádá na památku našeho kamaráda ing. Vladimíra Černohorského, který miloval ženy, pivo, muziku a sport. Můžete běžet, střídat běh s kolem a nebo jen na kole.

Vladimír Černohorský byl výjimečný člověk. Svým nadhledem a láskou k pivovarskému řemeslu inspiroval mnoho lidí. Jedna z jeho posledních štací byla v Úněticích, kde pomohl navrátit život do opuštěného pivovaru a vytvořil tak novodobý příběh Únětické 10° a 12°.

Dej Bůh štěstí pane starý!

Pivovary

Únětický pivovar

Rýznerova 19/5, Únětice

Trilobit

U Libeňského pivovaru 1499, Praha

Počernický pivovar

Národních hrdinů 3, Praha

Černokostelecký pivovár

Českobrodská 17, 281 63, Kostelec nad Černými lesy
6 srpen