Mezinárodní odborný veletrh výroby a marketingu nápojů BrauBeviale

Messezentrum 1, 90471 Norimberk, Německo https://www.braubeviale.de/en/become-visitor?utm_source=barter&utm_medium=cpc&utm_campaign=2023.en.visitors&utm_content=gg-1

Od 28. do 30. listopadu se stane norimberské výstaviště opět místem setkání mezinárodního nápojového průmyslu. Po čtyřleté pauze se zde uskuteční dlouho očekávaný veletrh BrauBeviale. Motto letošního ročníku zní: „Spojujeme rozmanitost“. V devíti výstavních halách představí téměř tisícovka vystavovatelů produkty, řešení a trendy napříč celým procesním řetězcem výroby a marketingu nápojů. Veletrh je zaměřen také na výhled do budoucnosti celé nápojové branže. Odborná nabídka sahá od surovin přes technologie a komponenty až po balení, příslušenství a marketing. Původním tématem veletrhu BrauBeviale bylo pivo a jeho vaření. Dnes už je tato tradice propojena s moderní rozmanitostí celého nápojového průmyslu. Pivovarníci a sladovníci ještě stále tvoří jádro odborných návštěvníků, ale nápojová komunita je samozřejmě mnohem větší. Na letošním ročníku se mimo jiné zaměřuje pořadatel i na víno a téměř 70 procent vystavovatelů prezentuje produkty a řešení i pro sektor nealkoholických nápojů.

Co mohou návštěvníci v halách BrauBeviale očekávat?

Co zůstává při starém?

Vystavovatelé jsou jako obvykle rozmístěni podle tematického zaměření do devíti výstavních hal, viz plánek výstaviště. 

Jako tradičně je připraven velmi bohatý doprovodný program, detailní informace naleznete zde: https://www.braubeviale.de/en/events. Mezi hlavní témata, která se stejnou měrou týkají všech nápojových divizí, patří: udržitelnost, energie, suroviny a klima, export, branding, obaly.

Na fóru BrauBeviale vnesou odborníci světlo do žhavých témat v nápojovém oboru. Po tři dny se na pódiu bude vše točit kolem inspirace a předávání znalostí a trendů. Inovativní sílu světa nápojů můžete zažít přímo na místě v Craft Drinks Area, kde na čtyřech různých barech budou probíhat řízené degustace piva, vína, lihovin a nealkoholických nápojů.

Co je nového?

Young Talents Camp - v kempu mladých talentů nabízí pořadatel kreativní prostor pro „dorost“.

Speciální přehlídka - ve spolupráci s Bavorským státním vinařským a zahradnickým institutem (LWG) je pořádána speciální přehlídka „Zpracování hroznů a sklepní hospodářství“, která je zaměřena na vinaře a výrobce sektu.

Návštěvníci veletrhu se rozhodně mají na co těšit. Již nyní se můžete podívat na profily tisícovky vystavovatelů a připravit se na vaši návštěvu: https://www.braubeviale.de/de/ausstellerprodukte. Česká republika bude v letošním roce zastoupena 33 vystavovateli.

Pro všechny čtenáře a fandy Pivníhowebu máme vstupenku na veletrh zdarma:

Permanentní vstupenku získáte po registraci kódu BB23CZ na webu pořadatele 

https://www.braubeviale.de/en/visitors/tickets/voucher

V případě dotazů k veletrhu můžete kontaktovat výhradní zastoupení pořadatele v ČR, kterým je společnost PROveletrhy s.r.o., info@proveletrhy.cz, tel.: 775 663 548.

28 listopad