Oslavte Advent každý den s jiným craftovým pivem

Po velkém ohlasu předchozích tří ročníků pivního adventního kalendáře od PivoJinak.cz nás letos čeká další parádní předvánoční pivní set.

Adventní pivní kalendář obsahuje výběr těch nejlepších řemeslných piv z českých minipivovarů, přičemž žádné z piv se neopakuje. Pivní cestu ke štědrovečerní tabuli tak bude lemovat 24 výtečných 0,33l piv pečlivě vybraných pro adventní rozjímání. U každého piva bude také sběratelská pivní karta s informacemi a zajímavostmi o daném pivu.

Doručení pivního adventního kalendáře po celé ČR bude probíhat koncem listopadu a lze jej zakoupením dárkového certifikátu s osobním věnováním pořídit i jako dárek. 

"Minulý rok jsme do našeho adventního kalendáře zařadili 13 minipivovarů ležících napříč všemi kraji České republiky. Zákazníci tak mohli ochutnat nejen ostřílené hráče jakými jsou pivovary Raven, Volt, Cobolis či Sibeeria, ale i ty méně známé jako např. plzeňský The Barn či liberecký minipivovar Labuť. Také výběr jednotlivých piv jsme ladili několik měsíců dopředu. Snahou bylo vytvořit co nejrozmanitější chuťový zážitek, ale zároveň zachovat návaznost mezi jednotlivými pivními styly. Věříme, že se nám to i letos opět povedlo," dodává Tomáš Hlaváč z PivoJinak.


Pořádně nachmelený Adventní pivní kalendář 2021 od PivoJinak.cz s výběrem nejlepších craftových piv z českých minipivovarů si můžete objednat ZDE. Nákupem podpoříte české minipivovary, které to v posledních dvou letech neměly vůbec jednoduché.

Projekt PivoJinak.cz se celoročně zaměřuje na tzv. Pivní předplatné, kdy si zákazník objedná zásilku 6 (malé předplatné) či 12 piv (velké předplatné) měsíčně v pivním boxu, ve kterém jsou vždy zastoupeny různé pivní styly a chutě. Dostává tak várku pečlivě vybraných craftových piv pravidelně každý měsíc až domů po dobu 1, 3, 6 nebo 12 měsíců. Projekt Pivo Jinak, pivní předplatitelský klub, začal fungovat v roce 2017 a od té doby mají jeho členové možnost ochutnávat unikátní pivní speciály ze všech koutů České republiky. Vybírána jsou vždy jedinečná řemeslná piva z českých, moravských a slezských minipivovarů – piva vařená lokálně, s poctivostí, láskou a důrazem na kvalitu surovin. Pokud si tedy lámete hlavou nad originálním vánočním dárkem pro vašeho partnera máte nyní o starost méně. Adventní pivní kalendář nebo Pivní předplatné od PivoJinak.cz ho určitě potěší víc než tradiční ponožky, bačkory či svetr s jelenem.

Objednat pořádně nachmelený adventní kalendář

 

Související novinky