PIVNÍ ADVENTNÍ KALENDÁŘE S ČESKÝM ŘEMESLNÝM PIVEM 2023.

S blížícími se Vánocemi se mnoho pivních nadšenců těší i na pivní adventní kalendář. Hlavním lákadlem tohoto užitečného vynálezu je zpříjemnit si čekání na Vánoce, a to každý den jiným řemeslným pivem. Zájem o tento produkt rok od roku roste a to dokazuje i skutečnost, že nabídek a možností zakoupit si 24 tajemných piv ve speciální krabici je na pivním trhu stále více a více. Podobně jako minulý rok, i nyní jsme pro vás zmapovali aktuální nabídku a připravili jsme pro vás seznam, kde všude si můžete adventní kalendář s českými řemeslnými pivy zakoupit:

Pivní Lednice

  • 24 x plechovka 0,5l, cena 2 399 Kč, doprava závisí od místa dodání (ZDARMA osobní odběr Lhota pod Libčany, Kurýr Messenger v rámci ČR 250 Kč)
  • Výhody: možnost objednat i verzi bez kyseláčů, garance 24 různých českých pivovarů, možnost zaslat kalendář na třetinky - když se vám do lednice nevejde 24 pív najednou.
  • Aktualizace 23.11.2023: Všechny kalendáře jsou vyprodané.

Pivovar Sibeeria

  • 24 x plechovka 0,5l, cena 2 499 Kč, doprava závisí od místa dodání (ZDARMA osobní odběr v pivovaru Kolbenova 438/7, Praha 9, Kurýr Messenger v rámci ČR 169 Kč)
  • Výhoda: obsahuje vzácné speciální piva, které je obtížné sehnat jinde.

Pivovar Mordýř a Pivovar Ovipistán

  • 24 x lahev 0,5l (12x Mordýř, 12x Ovipistán), cena 1 690 Kč, doprava závisí od místa dodání (ZDARMA osobní odběr v pivovaru a rozvoz v rámci magického trojúhelníku HK - Pce - Holice, zbytek ČR za poplatek - info nemáme)
  • 24 x lahev 0,5l (len Mordýř), cena 1 690 Kč, doprava závisí od místa dodání

Beershop

  • 24 x lahev 0,33l z různých pivovarů z ČR a celého světa, cena 1 790 Kč, doprava závisí od místa dodání (ZDARMA osobní odběr v Praze a Brně, rozvoz v rámci ČR 229 Kč, rozvoz v rámci Prahy 259 Kč).

Pivní ochutnávka

  • Bohužel už všechny kalendáře má vyprodané.

Znáte nějaký jiný adventní kalendář s českými řemeslnými pivy, který v našem seznamu není? Napište nám prosím na info@pivniweb.cz, obratem ho sem přidáme.

PS: Věříme, že každý advenťák bude fajn, ale redakce Pivniweb.cz nenese zodpovědnost za kvalitu žádného z nich.

Na zdraví a klidný adventní čas přeje za celou redakci Marek.

                                                                                                                                                                                                                                                          Marek Hotovčin

 

Pivní lednice
Sibeeria
Mordýř
Beershop

Související novinky