Pivní festival Řevnice posedmé, se swingem a jarmarkem

nám. Krále Jiřího z Poděbrad 44, Řevnice http://www.pivnifestivalrevnice.cz/

Sedmý ročník Pivního festivalu Řevnice proběhne tradičně na řevnickém náměstí v sobotu 27. května od 11 do 19 hodin. Návštěvníci se můžou těšit na věhlasné nováčky mezi pivovary, swingovou kapelu i nedaleký jarmark se zázemím pro děti. Novými účastníky festivalu jsou pivovary Clock z Potštejna, pražský létající pivovar Chroust a pivovar Kolčavka. Sestavu patnácti účastníků doplní staří známí - Bad Flash, Trilobit, Čestmír, Radouš/The Barn, Hákův parní pivovar, Řeporyje či vracející se Loužek a Potmehúd. Nebudou chybět ani pivovary z blízkého okolí, konkrétně Hostomice, Všerad a dva místní poklady – Pivovar Řevnice a Psychovar.

Občerstvení obstarají místní podniky a řezníci, ale také osvědčené firmy včetně restaurace Bolleta z Černošic. O hudební doprovod se postará swingová kapela The Mole’s Wing Quintet, přičemž pořadatelé plánují krátkou taneční swingovou školu. Dost možná bude i nějaká tvrdší muzika, která je zatím v jednání.

Tradiční položkou na festivalovém menu je přehlídka domovarníků z blízkého okolí, kteří představí vzorky své práce. Pivovar Řevnice přichystá rovněž tradiční prohlídky provozu pro zájemce.

Cestou od nádraží se návštěvníci mohou zastavit v nedalekém kulturním stánku Dřevák na jarmarku pořádaném společností Soused Store, který nabídne ke koupi výrobky z dílen vynalézavých tvůrců z regionu, ale také zábavné aktivity pro děti.

Festival se koná díky významné podpoře města Řevnice.

Pivovary

Chroust

Přerušená 189/4, Praha

Clock

Školní 2, Potštejn

Zámecký dvůr Všeradice

Všeradice 1, Všeradice

Čestmír

Sídliště BSS 1335/8, 25001 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Potmehúd

Nad Konvářkou 309/15, 150 00, Praha 5

Bad Flash

Jugoslávských partyzánů 20, Praha

Hostomice

Pivovarská 214, Hostomice

Trilobit

U Libeňského pivovaru 1499, Praha

Řeporyje

K Tržišti 14, Praha

Kolčavka

Lihovarská 12, Praha 9

Radouš

Druztová 50, 330 07, Druztová

Řevnice

Pod Lipami 71, Řevnice

Loužek

Kamenný Újezd 268, 337 01, Kamenný Újezd

Hákův parní pivovar

Mlékojedy 84, 41201, Mlékojedy

The Barn Beer co.

Druztová 50, 330 07, Druztová

Psychovar

Pražská 231, 252 30, Řevnice
27 květen