Pražský Oktoberfest / Oktoberfest Prague

Holešovická tržnice, Bubenské nábřeží 306, Praha 7 - Holešovice, Tržní náměstí https://www.facebook.com/events/723468202794205

V Holešovické tržnici už potřetí! Pražský Oktoberfest se uskuteční ve dnech 20. až 23. září 2023, Festival koncentrované radosti, skvělého bavorského piva čepovaného do tupláků, i stylových dobrot. Nabídneme tradiční německá piva, vařená speciálně pro Oktoberfest. Nebudou chybět typické bavorské pochoutky, jako jsou preclíky, ředkvičky, pomazánka Obatzda nebo bavorské klobásy. Stylové oblečené vítáno. Společně vracíme Holešovické tržnici život! Těšíme se na Vás!
---------------------------------------------
Das traditionelle deutsche Bier, das speziell für das Oktoberfest gebraut wird, wird frisch vom Fass gezapft . Es wird typisch bayerische Schmankerl wie Brezel, Radieschen, Obatzda Aufstrich oder bayerische Bratwürste serviert. Stilvolle Kleidung ist herzlich willkommen.
Gemeinsam bringen wir den Prager Markt wieder zum Leben! Wir freuen uns auf Euch.

A jak to konkrétně bude? Hned za vchodem, na tzv. Tržním náměstí, budeme mít stany s kapacitou cca 800 míst k sezení. Je možné rezervovat si místo, stačí napsat SZ nebo zavolat na 775665165. Piva je dostatek, připravujeme bavorské i jiné speciality k snědku. Pozor, na akci není potřeba platit žádný vstup. Už se na vás těšíme!!!

Vloni zahájil festival slavnostním naražením soudku pražský prmátor Hřib, letos se se stejným rituálem popasuje jeho nástupce Bohuslav Svoboda! Dorazí ve středu 20. září v 18 hodin.

Festival bude plně zastřešený a ve spolupráci se společností NFC Tron také bezhotovostní.

Základem pivní nabídky budou tradiční speciály, vařené přímo pro mnichovský Oktoberfest, tzv. Oktoberfestbier! Tedy:

PAULANER

LÖWENBRAU

HOFBRÄU

HACKER PSCHORR

SPATEN.

20 září