Spolupráce Plzeňského Prazdroje a pivovaru Sibeeria přináší v lednové Volbě sládků osvěžující Cold IPA s vymražovanými a novozélandskými chmely

Sládci Plzeňského Prazdroje a českého minipivovaru Sibeeria spojili své umění a vznikl Cryonaut – velmi pitelná spodně kvašená Cold IPA z unikátních vymražovaných a novozélandských chmelů. Vychutnejte si během ledna výrazné chmelové aroma s jemným dozvukem tropického ovoce, citrusů a bylin.

Ochutnávka lednového speciálu Cryonaut ve spolupráci s pivovarem Sibeeria Brewery se uskuteční už 10. ledna od 19:00 v nově otevřených prostorech Sibeeria Tap Room na adrese Soukenická 4, Praha 1. Na místě budete moct ochutnat obě várky Cryonauta (od Plzeňského Prazdroje i z pivovaru Sibeeria) a také další speciály z pivovaru Sibeeria. Zároveň si budete moct zasoutěžit a rozhodně se nemusíte bát, že byste u toho umřeli hlady. 

Zimní speciál Cryonaut Volby sládků Plzeňského Prazdroje si pivní fajnšmekři mohou vychutnat v průběhu ledna ve více než 1000 hospodách a restauracích po celé republice. Konkrétní podniky lze snadno najít na webu volbasladku.cz.

Cryonaut

Obsah alkoholu: 5,5 %

Stupňovitost: 12,3°

Styl piva: Cold, IPA

Slad: Plzeňský, rýžové vločky (v sypání)

Chmel: Cryo Pop, Cryo Idaho 7, Sabro, Motueka, Taiheke

Typ kvašení: spodní

Charakteristika: nefiltrované, světlé, spodně kvašené, svěží chmelová chuť, aroma tropického ovoce, citrusů a bylin

Hořkost: 40 IBU (vyšší)

Barva: 7 EBC (světlá)

Zdroj: FB a web volbasladku.cz

Plzeňský Prazdroj

U Prazdroje 7, Plzeň