Tipy jak potěšit tátu na Den otců

Den otců letos vychází na neděli 18. června (v mnoha zemích včetně ČR se slaví vždy třetí neděli v červnu) a naše rada zní: „V první řadě vašemu tátovi věnujte co nejvíce času, protože být se svou rodinou je pro každého tátu či dědu to nejvzácnější." A pokud ho přece jen chcete obdarovat i něčím materiálním, máme pro vás tipy na skvělé dárky, i když váš táta není fanouškem piva.

Vtipné tričko s pivním motivem udělá radost všem nadšeným pivařům. Máte rádi hlášky: „Jdu na jedno“, „Piju pivo, šetřím vodu“ nebo „Pivo nemá blbý otázky, pivo ti rozumí“? Nebo preferujete raději vtipné obrázky s pivem v různých jazycích, pivolucí nebo pivním receptem? Pokud ano, tak pro vás máme dobrou inspiraci ZDE. Trička jsou dostupná ve velikostech od S až po XXXL, máte na výběr širokou paletu barev a více vtipných motivů.

Bojíte se, že vyberete špatnou velikost? Nemusíte. Na výměnu máte 30 dní a můžete prakticky použít jakékoli výdejní místo Zásilkovny nebo Balíkovny.

A pokud má váš táta ve skříni triček už víc než dost, tak jsou zde ještě vtipné a milé hlášky (jako třeba "Když to neopraví táta/děda, tak nikdo" nebo "Tati, hledali jsme nejlepší dárek pro tebe, ale ty už máš nás") i na hrnkách, plecháčcích, polštářích či dárcích ze dřeva ve formě cedulek, placatek nebo přáníček.

Ať už něco koupíte nebo ne, věnujte na Den otců svému hrdinovi a vzoru co nejvíce času, nebo aspoň telefonát. Věřte mi, že nic není víc.

syn, vnuk a táta Marek Hotovčin

Související novinky