V areálu Budějovického Budvaru se koná druhý ročník pivního festivalu Sláva pivu!

Karolíny Světlé 512/4, České Budějovice, Budějovický Budvar https://www.facebook.com/events/942828674173987

Přímo uvnitř areálu Budějovického Budvaru se ve dnech 19. a 20. 7. 2024 uskuteční druhý ročník pivního festivalu Sláva pivu! Představí se zde přední české minipivovary, vyhlášení foodtruckeři a pro návštěvníky je také připraven bohatý doprovodný program, včetně speciálních prohlídek pivovaru. Vstupné je 250 Kč na den. Více informací o akci a možnosti zakoupení vstupenky naleznete na www.slavapivu.cz.

Skvělé pivo, jídlo a nezapomenutelné zážitky. To čeká návštěvníky pivního festivalu Sláva pivu, který se letos uskuteční ve dnech 19. a 20. 7. 2024 přímo v areálu Budějovického Budvaru. Lidé se mohou těšit na pestrý výběr předních českých minipivovarů a samozřejmě i na piva z Budějovického Budvaru. O občerstvení se postarají vyhlášení lokální foodtruckeři.

Na oba dny festivalu je připraven bohatý doprovodný program. Představí se zajímavé kapely, místní sportovní kluby, ale i známí influenceři. Návštěvníci se stanou svědky kuchařské show a při škole čepování uvidí budvarské výčepní mistry v akci. V rámci festivalu si Budějovický budvar připravil také speciální prohlídky, díky kterým budou mít lidé možnost poznat národní pivovar v jedinečném světle. Prohlídky je nutné si dopředu rezervovat, jejich kapacita je omezená.

A protože pivo je nejlepší ze skla, v ceně vstupného (250 Kč) obdrží každý degustační skleničku speciálně připravenou na ochutnávkové množství 1dcl. Tu si mohou návštěvníci při odchodu odnést jako unikátní suvenýr. Více informací o akci a možnosti zakoupení vstupenky naleznete na www.slavapivu.cz.

Naši reportáž z návštevy a prohlídky Budějovického Budvaru si přečtěte a prohlédněte zde: Navštívili jsme Budějovický Budvar, který by chtěl navštívit každý (pivniweb.cz)

 

Pivovary

Zichovec

Zichovec 99, Zichovec

Wild Creatures

Cihelna, Mikulov

Crazy Clown

Pod Harfou 68, Praha

Zlatá kráva

náměstí Augustina Němejce 416, Nepomuk

Lucky Bastard

Bratří Čapků 8, Brno

Clock

Školní 2, Potštejn

Budějovický Budvar

Karolíny Světlé 512/4, České Budějovice

Madcat

Kamenice 299, 588 23, Kamenice

Volt

Palackého 2302/28, Jablonec n. Nisou

Beeranek

Česká 7/55, České Budějovice

Kněžínek

Nové Dvory 2235, České Budějovice

Hulvát

Truskovice 32

Panský pivovar Březí koza

Vlachova 353, 384 22, Vlachovo Březí
19 červenec