ZÁHORA FEST 2023

Kněžičky, Středočeský kraj https://www.facebook.com/events/8870105176362745

Oslavte s námi šesté narozeniny Pivovaru Záhora! Pivo, hudba, gril, divadlo, sweet bar, cirkus - tohle všechno a ještě mnohem víc v Kněžičkách na hřišti! Vstup zdarma!

Tihle kluci už v Kněžičkách hráli. Pro nás soukromě. Mezi tanky. V rozestavěné hale. No a my si to tenkrát tak moc užili, že by byla škoda se s váma o ně nepodělit. Vasilův Rubáš je prostě boží a vy se na tuhle bandu už teď těšte, protože pro letošek jsou headlineři Záhora Festu. Jo!

Na ZÁHORA FEST 2023 dorazí také tajemný Kabaret Dr. Caligariho, skupina nové vlny undergroundu, působí již od roku 2010 a jde o anonymní uskupení příznivců alternativní hudby, jejichž výsledný projev zachází za hranice normality, dalo by se říci až na pokraj šílenství. Mají za sebou tři řadová alba. Kabaret Dr. Caligariho v sobě nese mladistvou energii a mystérium bizarní éry kinematografie dvacátých let. Bystrému posluchači navíc neunikne jistá náklonnost k americké umělecké formaci The Residents.

Další, koho vám na našem festivalu představíme, je úchvatný muzikant, náš přítel, rebel, pouštní muž a "teplický pankáč" vystupující pod pseudonymem Koonda Holaa.

Záhora podporuje lokální produkty, víme? Jedna taková regionální lahůdka se představí v rámci line-upu na hlavní stagi, a to v podobě kapely even flow.Těšte se na důstojnou oslavu devadesátek v rukou fanoušků nejen legendárních Pearl Jam.

Poslední červnovou sobotu přijede na fotbalové hřiště v Kněžičkách také speciální host! Totiž specialista na šaškárny, bejkárny i pitominy. Odborník v popírání fyzikálních zákonů a předvedení nepředveditelného. Čeká vás sólová klaunérie plná kouzel, žonglování a artistických kousků v podání Klaun Bailo.

Na naši fotoreportáž z pivovaru Záhora se můžete podívat tady:

Pivovar Záhora - fotoreportáž (pivniweb.cz)

Pivovary

Záhora

Kněžičky 10
24 červen